o szkole

Prywatna Szkoła Języków Obcych „Alf” istnieje  w Rawie Mazowieckiej od 1992. Posiadamy własny lokale na ulicy  Kościuszki 8 w Rawie Mazowieckej.  od roku 2014 jesteśmy akredytowanym centrum matody Teddy Eddie - www.teddyeddie.pl. Od roku 2017 jesteśmy również akredytowanym centrum metody Savvy Ed dla dzieci w wieku 7-10 lat. www.savvyed.pl

Czy można nam zaufać?

Jak możemy sobie i swoim dzieciom zapewnić najlepszy standard nauczenia się języka obcego, którego znajomomość jest niezbędna w dzisiejszym świecie. W pracy kierujemy się zasadą:" Nie zaprowadzisz nikogo tam, dokąd sam nie doszedłeś". Nasi lektorzy, to nasi wychowankowie, język obcy stał się ich pasją i zawodem. Tak staramy się przekazywać swój sposób na życie. Kochamy to co robimy.

Dla Dzieci 2-7 lat

Od roku 2014 jesteśmy szkołą licencjonowaną metody TEDDY EDDIE dla dzieci w wieku 2-7 lat.

Jest to metoda wypróbowana na naszych pociechach, stworzona przez polskie mamy- lektorów języka angielskiego, które same chciały dobrze nauczyć swoje dzieci języka obcego. I oto mamy sprawdzony sposób jak to zrobić. Doświadczenia pokazały nam, że żeby się dogadać w języku obcym, trzeba z dziećmi pracować w danym języku, w tym przypadku po angielsku. Dlatego od pierwszego spotkania przyzwyczajamy dzieci do mówienia w języku obcym, pracując jednocześnie na "zaczarowanym dywanie", ze ślicznymi tematycznymi kartami obrazkowymi i cudownym placem zabaw na tablicy interaktywnej. Przyjdź i sam zobacz. Organizujemy lekcje pokazowe. Zapraszamy.

Realizacja | Hosting