oferta kursów

JĘZYK ANGIELSKI : Nowoczesna metoda do nauki angielskiego dla dzieci- www.teddyeddie.pl

 

 

KURSY DLA DZIECI W WIEKU 2-7 LAT

1. Mamy Państwu przyjemność zaprezentować specjalną ofertę kursu językowego - języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jesteśmy szkołą licencjonowaną przez metodę  i kursy TEDDY EDDIE. - MÓWIENIE, KOMUNIKACJA I TWÓRCZA ZABAWA Z MISIEM. PROGRAM STWORZONY PRZEZ POLSKICH AUTORÓW DLA DZIECI. NAGRODA ZA NAJLEPSZĄ OFERTĘ THE EL TONS PRZYZNAWANĄ PRZEZ BRITISH COUNCIL.

Możemy Państwu zagwarantować skuteczność nauki poprzez:

-  zabawę (muzykę i ruch)

- STAŁĄ KOMUNIKACJE PO ANGIELSKU

- - językowe gry słowne

- wykorzystanie tablic interaktwnych ( kompatybilnych z podręcznikami, ćwiczeniami i internetem)

Nasze 25 letnie doświadczenie, strategia personalizacji uczenia, są najważniejszymi zaletami, które wyróżniają nas spośród innych ośrodków oferujących kursy językowe.www.teddy eddie.pl

Przekonaj się sam i już dziś zadbaj o przyszłość swojego dziecka.

KURSY DLA DZIECI W WIEKU 7-10 LAT

 2. Metoda Savvy Ed jest przeznaczona dla dzieci w wieku wczesno-szkolnym Klasa I-III. W metodzie poziomy koncentrują się na określonych obszarach:

Poziom 1: komunikacja +CZYTANIE

Poziom 2:komunikacja+ PISANIE

Poziom 3: integracja wszystkich sprawności językowych + POPRAWNOŚĆ GRAMATYCZNA

      

KURSY DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 10-14 LAT

3. Zajęcia te przeznaczone są dla dzieci z klas IV-VIII. Kurs ten zwraca uwagę na ROZWIJANIE wszystkich sprawności językowe (czytanie, słuchanie, mówienie i uwaga - gramatykę). Przygotowuje nie tylko do egzaminu ośmioklasity, ale również kładzie nacisk na praktyczną znajomość języka. Dzieci mają dostęp do internetu, tablic interaktywnych. Zachęcamy do czytania krótkich lektur (robimy to wspólnie w oparciu o metodę Neila Griffithsa), projektów językowych np. obejmujących krótkie scenki teatralne.  

 

KURSY DLA MŁODZIEŻY 15+ LAT

5. Zajęcia przeznaczone są dla młdzieży przygotowującej sie do egzaminu maturalnego. Poziomy podstawowy i rozszerzony są rozdzielone. Wprowadzamy możliwość zapoznania się na zajęciach z różnymi źródłami poznawania języka, a nie tylko nauczania zamkniętego z jędnego podrącznika. Włączamy szereg testów egzaminacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem - słuchania! Nasi lektorzy starają się wprowadzać jak najwięcej możliwości pisania zarówno form krótkich, jak i wypracowań na 250 słów obejmujących program egzaminu rozszerzonego. Każda chwila lekcji wykorzystana jest na mówienie w języku angielskim.

KURSY DLA DOROSŁYCH

Obejmują wszystkie poziomy nauczania. Dostosowujemy sie również do potrzeb godzinowych. Zajęcia mogą odbywać sie w godzinach rannych i wieczornych .Uwaga - szkoła posiada możliwość sprawdzenia egzaminacyjnego poziomu B2 i wydania stosownego zaświadczenia.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE /KOREPETYCJE.

OBEJMUJĄ WSZYSTKIE POZIOMY NAUCZANIA DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. Godziny do ustalenia.

Do zajęć w grupach jak i indywidualnych można dołączyć przez CAŁY ROK.

Realizacja | Hosting